kaz balagane

Czy Kaz Bałagane dalej jest na topie?

Kaz Bałagane jest już od dobrych kilku lat na topie, a jego płyty sprzedają się w tysiącach egzemplarzy. Szerszej publiczności dał się poznać na kawałkach z Belmondo aka Belmondziakiem, z którym niestety później się poróżnili.

Wyjątkowe brzmienie Kaza Bałagane

Kaz to raper, który mocno inspiruje się sceną francuską trapu i słychać to po jego brzmieniu. Na swoim koncie ma zarówno „melanżowe”, jak i poważniejsze numery, w których zamieszcza swoje przemyślenia na temat życia. W swoich tekstach przedstawia również ciemną stronę życia w Warszawie. Nagrywał między innymi z Białasem, Quebonafide, Szpakiem, Malikiem, a także Smolastym. Wszyscy z nich to artyści, którzy liczą się na scenie i mają swoje grono słuchaczy. Kaz Bałagane wyróżnia się przede wszystkim niebanalnymi tekstami, które po pierwszym odsłuchu wpadają w ucho. Utwory publikowane są na kanale Narkopop, który należy do Kaza. Dawniej publikowane były również na kanale wytwórni Step Records, która zamieściła odsłuch do albumu „Źródło”. Do tego na platformach streamingowych dostępne są wszystkie tracki artysty.

Aktywność rapera

W mediach społecznościowych „Bedogie” jest bardzo aktywny na swoich profilach. Nie tylko odpowiada na pytanie dotyczące wysyłki płyt i odzieży, ale również regularnie publikuje informacje na temat nowych utworów i nadchodzących albumów. W utworach muzycznych chętnie przedstawia opinię na dany temat i nigdy nie gryzie się w język. Jego fanów z pewnością zasmuciła informacja o zakończeniu współpracy z Belmondziakiem, gdyż każdy z artystów poszedł w swoją stronę. Na pewno jakość muzyki Kaza na tym nie straciła, bo wciąż czuć powiew świeżości w jego nowych nutach. Najnowszy album „B&B Warsaw” otrzymuje jak na razie same pozytywne recenzje, dlatego pozostaje czekać na nowe rzeczy.