Pośród Hien

Nowy Album „Pośród Hien” od Palucha i Słonia – Zjawisko na Polskiej Scenie Hip-Hopowej

Paluch i Słoń, dwóch wybitnych raperów, postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny album, który podbił serca fanów i krytyków. Po długiej przerwie od wspólnej trasy koncertowej, artyści wracają z nową dawką muzyki hip-hopowej, która zyskała ogromne uznanie.

Album „Pośród Hien” to owoc wspólnych wysiłków Palucha i Słonia, którzy po 13 latach od ostatniej wspólnej trasy, postanowili nagrać pełnometrażowy album. Na płycie znajdziemy 15 utworów, które emanują energią i autentycznym przekazem.

To połączenie dwóch różnych światów muzycznych, które sprawiają, że album „Pośród Hien” to prawdziwa uczta dla fanów hip-hopu. Poznańscy artyści stworzyli coś, co nie tylko łączy ich talent, ale też pokazuje, że potrafią zaskoczyć i zainspirować nowymi brzmieniami.

Jednym z wyjątkowych momentów na płycie jest gościnny udział Shelleriniego w utworze „Oczy Na Mnie.” To połączenie trzech znakomitych artystów przynosi wyjątkowe doświadczenie muzyczne.

„Pośród Hien” to album, który nie idzie na kompromisy i nie podąża za panującymi trendami. Teksty Palucha i Słonia są szczere i autentyczne, a ich przekaz trafia prosto do serca słuchacza.

Album „Pośród Hien” jest dostępny na platformach cyfrowych oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Dla prawdziwych fanów przygotowano limitowaną wersję CD oraz unikalne kolekcje odzieży, które można zakupić na stronie Queshop

Oto tracklista albumu:

 1. Intro prod. ChuBeats
 2. Pośród Hien prod. Sergiusz
 3. Samogon prod. ChuBeats
 4. Oczy Na Mnie feat. Shellerini prod. The Returners
 5. Zima prod. Chris Carson
 6. Mój Teren prod. Miroff x Hvll x Nikola
 7. Od Do prod. Barto Katt
 8. Bez Filtra prod. PSR
 9. Jedna Nić prod. Worek
 10. Rosenthal prod. Miroff
 11. Kakato Geri prod. AWGS
 12. Znikający Punkt prod. PSR
 13. Rytuał prod. Chris Carson
 14. Ściana Tarcz prod. PSR
 15. Milimetry prod. Miroff

„Pośród Hien” to album, który zyskał uznanie i jest ważnym wydarzeniem na polskiej scenie hip-hopowej. To potężna dawka muzyki i autentycznego przekazu.