Kilku raperów popularnych na winylach, ale bez nagrody Grammy

T.I. to kolejny raper, któremu nigdy nie udało się zdobyć Grammy. Raper Paper Trail i Kingmaker był nominowany do siedmiu nagród Grammy, ale nigdy nie wygrał ani jednej. W rzeczywistości był nominowany do trzech Grammy w tym samym roku, ale nie wygrał żadnej z nich. Był nominowany za Najlepszy Album Rapowy w 2006 roku za Trap Muzik,

Hip-hop popularny na płytach winylowych

Najlepszy Album Rapowy w 2007 roku za King oraz Najlepszy Album Rapowy w 2008 roku za Paper Trail. Był również nominowany do Best Rap Performance w 2007 roku za „Live Your Life” i Best Rap Performance w 2009 roku za „Swagga Like Us”, ale ponownie nie wygrał.

Kanye West – lider na rynku płyt winylowych z muzyką hip-hop

To jest jeden, którego w ogóle nie widzieliśmy, że nadejdzie. Kanye West nigdy nie wygrał Grammy. Raper był nominowany do sześciu Grammy, ale nigdy nie wygrał ani jednej. W rzeczywistości był nominowany do trzech Grammy w tym samym roku, ale nie wygrał żadnej z nich.

Raper Self-Titled był nominowany w kategorii Najlepszy Album Rapowy za swój ostatni album The Life of Pablo w 2016 roku, Każda z tych płyt doczekała się debiutu także na płytach winylowych https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/plyty-winylowe/hip-hop-186.html z muzyką hip-hop. Polecam zapoznać się z tego typu ofertą również na stronach internetowych sklepów, które specjalizują się w sprzedaży artykułów tego typu.

Najlepszy Album Rapowy w 2015 roku za The College Dropout oraz Najlepszy Album Rapowy w 2013 roku za Yeezus. West był również nominowany do Best Rap Song w 2016 roku za „Real Friends” i Best Rap Performance w 2009 roku za „Gold Digger”, ale przegrał oba razy.

Drake – lider rynku z muzyką hip-hopową

Drake był nominowany tylko do jednej Grammy i była to bolesna przegrana. The 6 God był nominowany do Best Rap Performance w 2015 roku za „Hotline Bling”, ale przegrał z „I Took a Pill in Ibiza” Mike’a Posnera.

Zanim zaczniesz współczuć kanadyjskiemu raperowi, lepiej wiedz, że był on nominowany do garści innych Grammy. Zresztą jego płyty rewelacyjnie sprzedają się na winylach i co ważne, każda kolejna płyta nie odstaje poziomem od poprzedniej.