2020 label – marka podbijającą serca wielu fanów rapu

Co jeśli wiele osób, którzy tworzą muzykę z pasji połączą siły i stworzą idealną ekipę, która podbije serca fanów? Kiedyś mogłoby się to wydawać szalonym i nieracjonalnym pomysłem, ale historia tworzy się na naszych oczach. Już 3 lata temu powstał label 2020, który przelewa swoje doświadczenie, aby mogło to zaprocentować u młodych utalentowanych artystów. Jak widać projekt to strzał w dziesiątkę i masa fanów czeka na nowe albumy oraz z zainteresowaniem przygląda się rozwojowi labelu 2020.

Co to label 2020?


Label 2020 został stworzony przez znanych twórców Taco Hemingwaya, Jedynaka, DJ Chwiała oraz PRO8L3M. Projekt miał na celu stworzenie niezależnej wytwórni muzycznej. która pod opieką doświadczonych raperów będzie mogła pozyskiwać młode talenty w świecie hip-hopu oraz rapu. W skład wchodzą znani artyści tacy jak OKI, Dwa Sławy, Otsochodzi i wielu innych. Takie połączenie artystów pozwoliło na stworzenie m. in. takich albumów jak „OIO”, „Z archiwum X2”, „Club 2020” oraz „Kombinatoryka”.

Club 2020 i jego popularność


Club 2020 super grupy to album wydany 10 marca 2023 roku, który odniósł sukces i został pozytywnie odebrany. Jeden z popularniejszych singli to „Malibu Barbie”, gdzie dla fanów Taco Hemingwaya było to niesamowite zaskoczenie, ponieważ po dłuższej przerwie ukazał twarz na teledysku, a dodatkowo refren śpiewała Young Leosia. „Przypływ”, „100k Euro” to kolejne piosenki, które nie zawiodły osób słuchających rapu. Cała ekipa zaprezentowała świetny flow, a każdy artysta dając coś od siebie, dołożył cegiełkę do utworów, co pozwoliło stworzyć niesamowite hity osiągające dużą ilość wyświetleń.