Sanah i jej koleżanka „Irenka”

W poszukiwaniu nowych płyt winylowych do swojej kolekcji warto zainteresować się nowościami. Obecnie Polskę podbija płyta Sanah IrenkaTen album to drugie wydanie tej młodej piosenkarki. Po jego wyjątkowy klimat powinni sięgnąć nie tylko najwięksi wielbiciele Sanah, ale także osoby, które chcą przeżyć w muzyce coś nowego, innego niż to do czego przyzwyczaili współcześni artyści, słyszani w największych stacjach radiowych.

Autentycznie i inaczej

Irenka to album, który ma w sobie coś wyjątkowego. Klimat jaki budowany jest zarówno przez muzyki, jak i tekst wprawia w pozytywny nastrój. Subtelne wykonania koncentrują się wokół tematu miłości, ale przedstawiają ją w sposób bardzo zwyczajny. W swoich tekstach, opowiadając o konkretnych sytuacjach, które faktycznie mogłyby mieć miejsce, Sanah staje się w swojej twórczości bardzo autentyczna. Wciągając się w tworzoną przez muzykę historię, wchodzi się do zupełnie innego świata, podanego w lekkiej i świeżej postaci.

płyta sanah irenka

Artystka, którą się uwielbia

Sanah to piosenkarka, której osobowość wyrażana jest idealnie w albumie Irenka. Młodość, świeżość i subtelność to hasła przewodnie jej twórczości. Do tego nie można nie wspomnieć o koncertach. Podczas jej występów publika zachwyca się jej uroczym usposobieniem, śpiewając głośno tekst każdej piosenki razem z młodą artystką. To zdecydowanie jej chwila i nie ma w tym przypadku. Unikalna barwa głosu i oferowanie słuchaczom zupełnie nowego stylu, to bez wątpienia największe czynniki wpływające na sukces albumu Irenka.