The Neighbourhood – co znajdziemy na winylach?

The Neighbourhood to ciekawe, jak działają takie zespołu w myśl o ciekawych propozycjach na płytach winylowych. Dla wielu użytwkoników, taka oferta zdaje się być dobrym połączeniem tego co faktycznie ciekawego pokazuje płyta winylowa.

Zobacz jakie płyty wydał zespół The Neighbourhood na płytach winylowych

Tak, większość albumów The Neighbourhood https://winylownia.pl/pl/products/neighbourhood-the-neighbourhood-lp-95756.html została wydana na płycie winylowej. Oto lista albumów, które zostały wydane na tym nośniku:

  1. „I Love You.” – debiutancki album zespołu wydany w 2013 roku. Został wydany w dwóch wersjach na winylu – standardowej czarnej oraz w limitowanej edycji białej.
  2. „Wiped Out!” – drugi album The Neighbourhood wydany w 2015 roku. Album został wydany na winylu w dwóch wersjach – standardowej czarnej oraz w limitowanej edycji niebieskiej.
  3. „Hard to Imagine The Neighbourhood Ever Changing” – album z 2018 roku, zawierający remiksy oraz wcześniej niepublikowane utwory. Wydany na winylu w limitowanej edycji z plakatem.
  4. „The Neighbourhood” – album zatytułowany po prostu „The Neighbourhood”, wydany w 2018 roku. Został wydany na winylu w dwóch wersjach – standardowej czarnej oraz w limitowanej edycji białej.
  5. „Chip Chrome & The Mono-Tones” – najnowszy album The Neighbourhood z 2020 roku. Został wydany na winylu w dwóch wersjach – standardowej czarnej oraz w limitowanej edycji białej.

Warto również dodać, że The Neighbourhood wydał kilka singli na płycie winylowej, w tym „Sweater Weather” i „Daddy Issues”.

Płyty dla koneserów

Każdy z tych albumów odniósł większy lub mniejszy sukces na ryku muzycznym. Co ważne, każdy z tych albumów doskonale sprzedawał się na płytach winylowych.

Zespół The Neighbourhood rozbudowywał swoją ofertą na winylach, dodając ciekawe i spektakularne utwory dla osób, które faktycznie szukają interesujących nurtów muzycznych. To oczywiście mocno wzbogaciło ich ofertę.