Jaki sprzęt wybrać dla swojego dziecka?

Rodzice, którzy chcą by ich pociechy od najmłodszych lat rozpoczęły grę na perkusji, kupują im sprzęty które zostały dostosowane do ich możliwości. Na rynku nie brakuje instrumentów przeznaczonych dla najmłodszych, które wyglądają jak instrumenty dla dorosłych. Jaka perkusja sprawdzi się u dzieci? Ile kosztuje dobry sprzęt? Podpowiedź poniżej.

Elektroniczna perkusja dla dzieci.


Największym zainteresowaniem w Polsce cieszą się elektroniczne perkusje, w skład których wchodzą duże bębny, małe bębenki, talerze, pałeczki, stopa z pedałem oraz wygodny stołek. Taka elektroniczna perkusja do złudzenia przypomina instrument dla dorosłych. Jest to idealny zestaw dla dzieci, które dopiero co rozpoczynają przygodę z grą. Producenci stworzyli modele przeznaczone dla maluchów od trzech do ośmiu lat, co oznacza, że jest to dobry czas by zapisać dziecko do profesjonalnej szkoły, w której dobry nauczyciel odkryje przed nim wszystkie tajniki tego instrumentu.

Perkusja dla dzieci – jak to wygląda cenowo?


Przeglądając oferty znanych sklepów muzycznych, można dostrzec, że ceny perkusji są bardzo zróżnicowane. Na najniższej półce można znaleźć mini perkusje, których ceny wahają się od 150 złotych do 300 złotych. Na wyższej półce z kolei znajdują się perkusję składające z wielu instrumentów. Takie zestawy są jednak dużo droższe, gdyż można je kupić od około 400 złotych do 1000 złotych. Jeżeli rodzic ma pewność, że jego pociecha będzie się rozwijać w tym kierunku warto postawić na lepszy zestaw pochodzący od znanego i doświadczonego producenta instrumentów.

Oferta sprzedażowa – perkusje dla dzieci.