queen winyl

Jakie są powody, dla których warto mieć płytę winylową Queen

Nie od parady mówi się, że „kiedyś to było”. Co prawda często mówi się to prześmiewczo albo raczej w kontekście tego, że coś, co było kiedyś piękne już nie wróci. Można powiedzieć, że niestety nie wróci już stary dobry zespół Queen, który robił furorę w latach 80-tych, jednak wraz ze śmiercią Freddy’ego Mercury zespół stracił swojego frontmana i zespół od tamtej pory jedynie koncertuje, chociaż trzeba powiedzieć, że ich występy to duże show. Posiadanie zwykłej płyty Queen to już rarytas, ale pojawia się kwestia płyt winylowych. Dla jakich powodów warto ją mieć? Aby się tego dowiedzieć zapraszamy do naszego artykułu.

Pamiątka na lata

Posiadanie płyt winylowych kojarzy się nam z ubiegłymi latami i o ile jest to słuszne skojarzenie, to jednak nie jest tak do końca, ponieważ artyści do dnia dzisiejszego wypuszczają swoje dzieła w taki sposób. Warto powiedzieć, że choć zespół od dawna już nie gra, to płyty winylowe Queen będą pamiątką na kolejne pokolenia. Winyl Queenu to w dodatku świetna okładka płyty i coś, co zostanie w pamięci.

queen winyl

Nastrojowe wieczory

Posiadanie jakiejkolwiek pamiątki związanej z zespołem potrafi „zrobić wieczór”. Wystarczy jedynie usiąść z ukochaną, wypić lampkę wina i wsłuchać się w takie hity jak „Somebody to love” czy „I was born to love you”. Każda piosenka brytyjskiej grupy to wielki hit, że nie wspomnimy już o koncertach, na których Freddie Mercury rządził widownią i miał nad nią pełną kontrolę. Winyl Queen LP to świetny pomysł na prezent dla fana tego zespołu bądź też miłośników rocka.